Termékek Menü
0
Kategóriák
Ön itt jár: > >

Karrier

Dolgozz nálunk! -Területi képviselőt, Értékesítőt keresünk Budapest és Pest megye területeire

Munkatársat keresünk Patikalátogatói munkakörbe Budapest és Pest megye területére.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a területen található gyógyszertárakkal, rendszeres látogatásuk előre meghatározott túraterv alapján
  • Akciók értékesítése gyógyszertárak részére
  • Termékdisztribúció fejlesztése
  • POS anyagok kihelyezése
  • Vevői adatbázis naprakész nyilvántartása
  • Gyógyszertárak tájékoztatása árak, promóciók és termékbevezetések tekintetében
  • A vállalat képviselete vevőinknél, illetve különböző szakmai rendezvényeken

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 2 év területi képviselői tapasztalat
  • Bizonyított eladási eredmények
  • Alap felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Vállalkozói attitűd
  • Saját autó

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, motiváló juttatási csomag
  • Megbízási jogviszony
  • Dinamikus, innovatív munkakörnyezet

Előnyt jelent a felsőfokú végzettség és a patikalátogatói múlt.

Fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet jelentkezni: info@schusslerkozmetikumok.hu

Ajándék miden csomagban